Articles by Anton Kuzmin

Tutkimusseloste

artikkeli id 10651. Tutkimusseloste
Alwin A. Hardenbol, Anton Kuzmin, Lauri Korhonen, Pasi Korpelainen, Timo Kumpula, Matti Maltamo, Jari Kouki. (2021). Haapojen tunnistaminen havupuuvaltaisessa vanhassa metsässä eri vuodenaikojen droonikuva-aineistoista. Metsätieteen aikakauskirja vuosikerta 2021 artikkeli id 10651. https://doi.org/10.14214/ma.10651
  • Hardenbol, Itä-Suomen yliopisto, Metsätieteiden osasto, Joensuu ORCID ID:E-mail alwin.hardenbol@uef.fi
  • Kuzmin, Itä-Suomen yliopisto, Metsätieteiden osasto, Joensuu; Itä-Suomen yliopisto, Historia- ja maantieteiden laitos, Joensuu ORCID ID:E-mail anton.kuzmin@uef.fi
  • Korhonen, Itä-Suomen yliopisto, Metsätieteiden osasto, Joensuu ORCID ID:E-mail lauri.korhonen@uef.fi
  • Korpelainen, Itä-Suomen yliopisto, Historia- ja maantieteiden laitos, Joensuu ORCID ID:E-mail pasi.korpelainen@uef.fi
  • Kumpula, Itä-Suomen yliopisto, Historia- ja maantieteiden laitos, Joensuu ORCID ID:E-mail timo.kumpula@uef.fi
  • Maltamo, Itä-Suomen yliopisto, Metsätieteiden osasto, Joensuu ORCID ID:E-mail matti.maltamo@uef.fi (email)
  • Kouki, Itä-Suomen yliopisto, Metsätieteiden osasto, Joensuu ORCID ID:E-mail jari.kouki@uef.fi

Rekisteröidy käyttäjäksi
Paina tätä linkkiä Metsätieteen aikakauskirjan käsikirjoituksen tarjoamis- ja seurantajärjestelmään (OJS) kirjautumiseen.
Kirjaudu sisään
Jos olet kirjautunut käyttäjäksi, kirjaudu sisään tallentaaksesi valitsemasi artikkelit myöhempää käyttöä varten.
Ilmoitukset päivityksistä
Kirjautumalla saat tiedotteet uudesta julkaisusta

Valitsemasi artikkelit